• Polski
  • English

home-phone 509 729 599

ico-home  Ul. Zgierska 47A

  95-070 Aleksandrów Łodzki

Meble

Wykonujemy meble do całego domu. Meble na wymiar z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu Nasze meble będą służyć latami.

Meble kuchenne

Meble kuchenne zaprojektowane idealnie pod wymiar. Nowoczesne, klasyczny lub stylowe. Nasze meble są wykonane z materiałów najwyższej jakości, a zamontowane wypełniają każdą przestrzeń w Twojej kuchni zachowując odpowiedni styl i wystrój.  Są to kuchnie nowoczesne, tradycyjne, jak i w stylu angielskim. Zaprojektowane przez nas kuchnie są ergonomiczne i solidnie wykonane spełniające najnowsze trendy designerskie współczesnej kuchni. Nasze meble to wybór spełniający wymagania  stylu i jakości na wiele lat. W ramach projektu kuchni wykonamy również parapety drewniane, które są spójne z całością wnętrza.

Meble biurowe

Meble biurowe PABLO idealne dla Twojego biura. Meble wykonane z najlepszych materiałów. W pracy spędzamy tyle samo czasu co w biurze. Meble powinny być praktyczne i wykonane z najwyższa starannością.

Meble łazienkowe

Łazienka to miejsce wyjątkowe w domu, miejsce w którym powinniśmy się czuć swobodnie. Łazienka powinna być przyjemna dla oczu, a tylko idealnie dobrane meble sprawią iż będzie funkcjonalna i estetyczna. Odpowiednie uporządkowane kosmetyki, przybory czy chemia da nam komfort codziennego jej użytkowania. Wykonujemy meble łazienkowe w różnych stylach, rozmiar dopasowujemy do wnętrza. Stosujemy materiały i akcesoria najwyższej jakości, dzięki czemu nasze meble będą służyć Ci przez wiele lat.

Zabudowy wnęk i garderoby

Garderoba w mieszkaniu powinna być starannie zaplanowana. Półki, wieszaki, szuflady powinny być umiejscowione w praktycznych miejscach.

Wykonujemy meble do garderoby na wymiar, tak by zapełnić każdą przestrzeń.

Schody drewniane

Nasze schody drewniane to unikatowe projekty zaprojektowane z indywidualnym gustem klienta. Najczęściej schody są wykonane z litego drewna dębowego lub sosnowego.     Więcej …